Хроніки 2014 року

Перейти вниз

Хроніки 2014 року

Сообщение автор Admin в Пт 9 Янв - 1:35

https://www.facebook.com/serna2000/posts/740549679360388

У році, що минув, я здала на права!
Це було не легко і відповідально. Дуже вже не хотілося платити хабар в ДАІ. Особливо після Майдана, було просто гидко, що доведеться здавати «на лапу» ДАІ-шникам разом з усією групою. А розмови про такі масові збори чула чи не від усіх, хто нещодавно здавав на права. На щастя, мені пощастило з вибором автошколи. Я довго шукала і знайшла саме ту, що мені була потрібна. Автошкола "Серна - 2000" позиціонувала себе як школа без хабарництва. Ну а далі почалося скрупульозне навчання. Вражає, що в наш час є люди з такою принциповою громадською позицією і гіпер-відповідальним ставленням до роботи, як наш викладач теорії Саліхов Володимир Михайлович! (Таких би людей до влади! Ех!...) Він не тільки вміло викладав, він нас ВІВ до екзамену і в першу чергу до Дороги, де очікує реальна небезпека. Захоплююсь такими людьми! Велика Вам подяка, Володимире Михайловичу!
Звичайно я витратила на таке навчання купу свого часу. Але ж і результат був – сдала з першої спроби і теорію і водіння! А про водіння! Наші інструктори переживали за нас, підтримували своєю присутністю, очікуючи нас поки ми здамо теорію. Це було дуже зворушливо і людяно! Дякую!
Щаслива, що натрапила саме на цю автошколу! І що в минувшому році у мене був такий позитивний досвід! Вітаю всіх з Новим Роком! Добра, щастя і досконалості в Новому Році!

Admin
Admin

Кількість повідомлень : 36
Дата реєстрації : 2014-03-11
Звідки : Киев, Украина

Посмотреть профиль http://serna2000.ukrainianforum.net

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения